אינדקס מטפלי הקהילה

ויקי בן אליהו
מטפלת ויקי בן אליהו עו״ס MA מטפלת Cbt. עובדת סוציאלית MA קלניקה ביבנה. ניסיון בטיפול בצעירים עם צרכים מיוחדים ועל הרצף.
קרא עוד »
מיכל עין דרור
אני רואה במקצוע שלי שליחות, מאמינה שהאדם קיבל במתנה את כל הכוחות שהוא זקוק להם על מנת לעשות שינוי ולהגיע למצב של השתלמות פנימית. הטיפול מסייע לגלות כוחות אלו ומלמד את האדם כיצד לתעל אותם לטובתו .
קרא עוד »
יפעת מרקו
אני מאמינה גדולה בכוחות וביכולות של האדם , ביכולת הטבעית שלו לנוע , ליצור שינוי ולתרגם את נרטיב חייו באופן מדויק ומקדם עבורו … במסע המשותף בו אנו צועדים ביחד הוא מקדם את איכות החיים שלו .
קרא עוד »
לילך בן אהרון
עובדת סוציאלית מעל 20 שנה ומטפלת ומדריכה מטפלי cbt . מביאה איתי ידע וניסיון בעבודה עם ילדים ,מתבגרים ומבוגרים ומתאימה את דרכי הטיפול לאדם הנמצא מולי. מאמינה בקשר בנאישי כמפתח עיקרי להצלחת הטיפול
קרא עוד »
רביד קול
שלום, שמי רביד ואני מטפלת בחרדות ודיכאון במבוגרים בני 18+. ניסיוני האישי בחרדה, יחד עם לימודים מגוונים של שיטות טיפול בחרדה, מאפשרים לי לסייע מאוד למי שסובל ממנה. כי אין סיבה להמשיך לסבול.
קרא עוד »
אביה לוין
מעל עשר שנים אני נפגשת עם ילדים, נוער ומבוגרים המגיעים אליי עם מגוון שאלות ובעיות, ומעוניינים להכיר, להבין ולשפר את מצבם המנטאלי והפיזי. בעלת ניסיון טיפולי מעל עשור במשרד החינוך ובקליניקה פרטית.
קרא עוד »
אבישג נווה
מרפאה בעיסוק ומטפלת התנהגותית קוגניטיבית CBT, עובדת עם בני נוער ומבוגרים והדרכות הורים. מאמינה שלכל אדם יש את הכוח לעשות את השינוי להביא לשקט הפנימי שלו
קרא עוד »
לימור קופר
מוסמכת במגוון גישות טיפול (פסיכו-דינמי, CBT , ביופידבק, מיינדפולנס ועוד).הטיפול אינטגרטיבי בגובה העיניים ומתוך אמונה בכוחות ובחוזקות של כל אדם, גם במצבי משבר.
קרא עוד »
שרה טרמצי
עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית CBT, מטפלת במגוון ההפרעות ובנוסף מומחית לטיפול בטיקים וטורט (CBIT), מומחית בEMDR. המטרה היא להיות שליחה טובה על מנת להטיב את חיי האנשים.
קרא עוד »
ד"ר נעמי בקון-שנור
אני מאמינה בטיפול ממוקד בגובה העיניים עם הרבה אמפתיה והכלה. מטרות הטיפול נבנות יחד עם המטופל/ת (וההורים) והטיפול מותאם למטופל/ת מבחינת הגיל ותחומי העניין שלו/ה. לעתים ניתן ומתאים לעבוד רק עם ההורים.
קרא עוד »
אוקסנה זביאגין
אני מאמינה שבכל אחד מאתנו טמון כוח אדיר שיכול להיות בסיס להתפתחות, צמיחה אישית ומימוש הפוטנציאל שלנו. בואו נצא לדרך!
קרא עוד »
דורית משלניק
לבחור תמיד לראות את הטוב ולהתכוון אליו, מתוך אמונה שטוב יביא טוב. מאמינה בהקשבה, פתיחות והליכה ביחד
קרא עוד »
עינב דרור
כי מחשבה היא רק מחשבה. בעזרת טיפול cbt נלמד כיצד לשנות דפוסי חשיבה והתנהגויות ובכך לשפר את איכות חיינו
קרא עוד »
יעל אריכא-מונזון
לתת לאדם הסובל את התמיכה והכלים להתמודד בצורה יעילה עם המצוקה שלו ולהפוך אותו למטפל של עצמו.
קרא עוד »
עליסה הראל
אני מטפלת זוגית מוסמכת, טיפול מיני, ופסיכותרפיסטית מומחית cbt. מקבלת בקליניקה שלי בנס ציונה.
קרא עוד »
צחי בן שמעון
טיפול הוא בעצם מסע למידה משותף, של שני אנשים, שפותחים את הלב, חושבים וחוקרים יחד, על מנת לנוע לעבר מטרות מוגדרות מראש.
קרא עוד »
אתי ברכה רדזינר
להיות מטפלת טובה יותר מטיפול לטיפול דרך היכולת שלי כמטפלת לאפשר מקום בטוח עבור המטופלים ולחשוף בפניהם דרך התבוננות אחרת וחדשה על אותם דברים לא חדשים , ומתוך ההתבוננות החדשה הזו לשנות משהו קטן בחייהם .
קרא עוד »
אירה אולנובסקי
אני מאמינה שלכל אחד יש כוחות וחוזקות שיכולים לגרום לריפוי עצמי. אני מאוד מאמינה בטיפול שיכול לתת דחיפה קלה ואז אפשר להמשיך ולהשתמש בארגז כלים באופן עצמאי ולהיות המטפל של עצמך.
קרא עוד »
שי בן ארי
מטפל CBT ודינאמי לנוער ומבוגרים. עובד סוציאלי MSW. עובד בקליניקה פרטית ודרך קופת חולים מאוחדת. עובד במרכז מיטל עם ילדים ונערים פוגעים ו/או עם התנהגות מינית בלתי מותאמת. מומחה בטיפול באלימות ופגיעות מי
קרא עוד »
רינה בן טל
עובדת סוציאלית רפואית. פסיכותרפיה cbt. סכמה טרפיה. טיפול קצר טווח בבוגרים ליווי בתהליך התמודדות עם מחלה קשה ושיקום נכויות.
קרא עוד »
שימרית טובה דור
לכולנו גוף ונשמה, צרכים קיומיים וורוחניים, חוויות,מחשבות ורגשות, שמשפיעים על ההתנהגות והבחירות. בעזרת ליווי קוגניטיבי התנהגותי ניתן לזהות, לנרמל ולתקף את כרטיס הביקור הפנימי והחיצוני וליצור שינוי.
קרא עוד »
שחר שפירא שפירא
מטפלת cbt בעלת ניסיון של למעלה מ10 שנים בבריאות הנפש, מסייעת למטופליי לטפל בדיכאון, חרדות, משברי חיים, לנהל את הקושי ולצאת אחרי 10-15 מפגשים עם כלים שיאפשרו להתמודד עם כל אתגר בהצלחה לשארית החיים.
קרא עוד »
נעה אסולין
מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע מיוחד, מסע של החיים, נבדוק כיצד נתמודד עם מהמורות, בורות והרים, נסתכל יחד על הדברים היפים, נריח את הפרחים ובקיצור... ''אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים!'' / דוקטור סוס נעה
קרא עוד »
אליה שטיינברג
אני מאמינה בטיפול בגובה העיניים, בשקיפות ובשותפות. בטיפול שבו אני והמטופל צועדים יחד על מנת להשיג את המטרות שהמטופל בחר להשיג. אני מתאימה עבור כל מטופל את הטיפול שהכי נכון עבורו, חליפה בהתאמה.
קרא עוד »
טל גולד
אני מגיעה לפגוש את עולמו הפנימי של המטופל, מתוך רצון לפתוח חלון לחלום שלו להיות הוא עצמו במיטבו. ללא שיפוטיות. לגעת בכאב, אך גם להאדיר את כוחות הנפש להתמודד איתו. יש לי ניסיון של 25 שנות עבודה טיפולית
קרא עוד »
קטי שוורץ
להזכיר לכל אדם, ילד/ ה ,נער/ה , שהם יותר מימה שהם חושבים! שהם מסוגלים לחוות את החיים שהם שואפים אליהם גם אם הנרטיב שלהם כרגע הוא שלילי.
קרא עוד »
נדב כהן
אני מאמין בהליך טיפולי שיתופי ובגובה העיניים. טיפול Cbt הוא טיפול משנה חיים שנותן לנו אינספור כלים להתמודד עם מצוקות שונות.
קרא עוד »
חני רון
לתת מענה אנושי, מקצועי ומדויק למצוקות האדם. לפגוש מטופל בגובה העיניים - בגובה הלב. למצוא פתרונות לבעיה איתה הגיע המטופל כך שיוכל לחיות חיים מלאים להם זכאי. לצייד בארגז כלים עשיר, מגוון ויישומי.
קרא עוד »
אלינור דמרי
שמי אלינור, אני מאמינה כי הכל אפשרי. המטרה שלי לסייע לכל ילד/נער שמגיע אליי להתחבר לעולמו הפנימי, להצטייד בכלים ומיומנויות אשר יאפשרו לו התמודדות טובה יותר בחיים.
קרא עוד »
דורית לוין
מאמינה ביכולת של התערבות טיפולית לסייע להתמודדות מיטיבית ושיפור באיכות חיים. מציעה טיפול המבוסס על קשר טיפולי טוב , כבוד, אמון, חמלה ,"בגובה העיניים" ,עם ידע מקצועי רב ונסיון נרחב ומגוון של-15 שנה.
קרא עוד »
נורה קוסטי
אני מאמינה בבני אדם ובטוב ליבו של האדם באשר הוא. מאמינה ביכולת של כל אדם לעשות שינוי וביחד נצעד במסע, תוך בניית קשר של אמון ובטחון שיאפשר פתיחות ותהליך משמעותי. מטפלת CBT ו- DBT/
קרא עוד »
מיקי קליין
אני מציע לך את האפשרות לנוע לעבר חיים משוחררים מפחדים, ממחשבות ומהתנהגויות שחוסמים ומעכבים אותך. אני מאמין שמגיע לך לחיות את החיים בצורה מלאה וטובה, בהתאם לערכים שלך! זה אפשרי, ולא מגיע לך פחות מזה 🙂
קרא עוד »
דקלה קיסר
לעזור למטופלים שלי להיות הם עצמם ולהרגיש טוב עם זה
קרא עוד »
שלי רמות
הצעד הראשון לעבר שינוי ושיפור איכות החיים הוא ההכרה בבעיה. כאן תוכל להכיר את בעייתך ולרכוש כלים ויידע לפתרונה.
קרא עוד »
לירז ראף טיומקין
מטפלת באמנות ומטפלת CBT . מתמחה בבריאות הנפש בעיקר עם נוער . עובדת עם ילדים נוער מבוגרים. מאמינה
קרא עוד »
מרים קרפוך
המציאות היא מורכבת ומלאת אילוצים...אבל הבחירה של" איך" להסתכל עליה תלויה רק בנו. כל מפגש ... זו הזדמנות חדשה לגלות מי אנחנו, ומי אנחנו רוצים להיות
קרא עוד »
יאסר עכאוי
לצאת למסע עם כל מטופל כאשר אני מצויד בניסיון של שנים בעבודה עם ילדים והדרכת הורים, מתבגרים ומבוגרים. המסע שלנו יבנה על ייחוד כאשר כל מטופל יחיד במינו ואין הוא דומה להא, מטרת המסע היא בריאות נפשית.
קרא עוד »
אביטל וובר קטקובסקי
עיבוד לידה b.o.t ופסיכותרפיה cbt- פגישת הטיפול פתוחה, גמישה ,מותאמת לרצונות ולצרכים ובגובה העיניים, בגישה פמיניסטית המותאמת לכלל המגדרים. הטיפול אינטגרטיבי במטרה לייעל את תהליך הטיפול.
קרא עוד »
אילת חימוביץ'
טיפול מותאם אישית ונגיש לכל אדם
קרא עוד »
אושר ברכה קסלסי
לכולנו מגיע שיהיה לנו מקום להיות
קרא עוד »
ליאת עומרד זורע
MA בפסיכולוגיה, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, Master NLP הכנה מנטאלית ושיפור התיפקוד במצבי לחץ, חרדה לסוגיה, הערכה עצמית נמוכה, וויסות רגשי כולל הדרכת הורים
קרא עוד »
דניאלה חסקלוביץ
החזון שלי לאפשר לאנשים להתחבר אל העוצמות שבתוכם ולהכיר בהם וללמוד להשתחרר ממה שכובל אותם ומפריע להם להיות במיטבם ולנהל אורח חיים מיטביים li cbt
קרא עוד »
ענת היימנס
אני מאמינה שילדים לא זקוקים לתיקון אלא ההורים. הורים צריכים להסכים בניהם(גם אם להציג חזית אחידה כלפי הילדים) ולקבוע מה הערכים שלאורם יחנכו את ילדיהם.
קרא עוד »
מירב בן הרוש צרויה
קשר טיפולי המבוסס על אמון, אמפתיה וקבלה , המאפשר שינוי וצמיחה של האדם בקצב האישי שלו. כל אדם יכול ליצור שינוי שיהיה משמעותי עבורו .
קרא עוד »
מיכל גלעדי הרץ
היכולת מצמיחה לאדם כנפיים השאיפה מלמדת אותו לעוף (סשה פז) מוסמכת לטפל בשיטה המובילה: li-CBT לסוגי חרדות ופאניקה,דכאון קל-בינוני, פוביות, פתרון בעיות, בניית אסרטיביות ותקשורת טובה העצמת מסוגלות ובטחון
קרא עוד »
גלית ימין
המטרה המרכזית היא: שהכלים ייושמו גם מחוץ לפגישות הטיפוליות, כך שהמטופל יוכל להפיק את המרב ממה שלמד וחווה ויתמודד באופן עצמאי גם לאחר סיום המפגשים”.
קרא עוד »
עוז פפרברג
בעיניי טיפול טוב מושתת על קשר בין אנשים והבנה של הגורמים הייחודיים איתם מתמודד האדם. קשר שכזה מאפשר חקירה משותפת של המחשבות, הרגשות, התגובות ההתנהגותיות לסביבה והסימפטומים שמורגשים בגוף.
קרא עוד »
אוראל אבנעים גלטר
טיפול הוא סוג של טיול, מסע. בטיפול הדרך צריכה להיות ברורה- לאן רוצים להגיע, באיזה מסלול, מהם הכלים העומדים לרשותנו וכיצד ומתי עלינו להפעילם. במסע נגלה שנדרש מעבר למפה ומצפן. נתראה במסע שלך.
קרא עוד »
ורוניקה עובדיה
אני מאמינה כי בכל אדם טמון הרצון לחפש משמעות לחייו. דרך המרחב הטיפולי ניתן לזהות קשיים, המנעויות, דילמות ולכוון למציאת מקורות החוסן והמשאבים לקראת תהליך של שינוי.
קרא עוד »
אייל בן עמי
טיפול יעיל מבוסס על עבודת צוות בגובה עיניים, על פרקטיקות מבוססות מחקר, על יצירת מרחב בין-אישי מכיל, חומל ולא שיפוטי, כזה המשחרר את האדם לחיות חיים מלאים, משמעותיים ועשירים על סמך הערכים שלו.
קרא עוד »
יואל אור מוסאי
עבודה ב"גובה העיניים" עם ילדים, בני נוער והורים. יש לי נסיון רב עם ילדים - בגילאי 5-18 וכן המון ניסיון פרקטי עם הורים.
קרא עוד »
ד"ר טוני לביאד
מאמינה בקשר טיפולי אשר מבוסס על ידע מקצועי וניסיון, אמפטיה וחמלה, כדי לסייע למטופל להתמודד עם קשיים ולצמוח. אני פסיכותרפיסטית CBT, מטפלת ביופידבק ומדריכת הורים בסמכות חדשה, SPACE, וחרדה חברתית
קרא עוד »
נורית רייסמן
לכל אדם יש מסע ייחודי של גילוי העצמי. תפקידי כמטפלת הוא למצוא את השפה המשותפת עם המטופל וליצור לו מרחב בטוח ומכיל שיאפשר לו חקירה אמיצה של החוויה הפנימית, הצרכים הרגשיים והיחסים הבין אישיים.
קרא עוד »
שרי בר-ניר
לכל אחד מגיעה איכות חיים רגשית מיטיבה. עם עזרה מתאימה, בזמן משבר וקושי , ניתן למצוא את הכוחות להתמודד ולהתחזק, כי בכל גיל ושלב ניתן להתפתח ולהרחיב את נקודת המבט אל החוזקות ולהפחית סימפטומים של מצוקה.
קרא עוד »
איריס נמרי בורשטין
מטפלת cbt בעלת ניסיון רב עם ילדים, נוער והדרכת הורים. טיפול בקשיים בוויסות רגשי באמצעות מיומנויות dbt
קרא עוד »
רומה יושע
לכל אחד מגיע לרכוש ארגז כלים להתמודדות עם כל מיני מצבים, קלים ומורכבים. כל אחד בכל גיל יכול לבחור לעשות שינוי ולהנות ממנו.
קרא עוד »
מרים סדון
מטפלת במתבגרים ומבוגרים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי. מאמינה בקשר שבין המטפל למטופל וביצירת מרחב בטוח כבסיס לשינוי וצמיחה אישית.
קרא עוד »
חיה חתן
שמי חיה. אני יועצת חינוכית כ20 שנה ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית ב9 שנים האחרונות. בעלת נסיון טיפולי רב עם ילדים ומתבגרים בשילוב הדרכת הורים. מטפלת גם בביופידבק.
קרא עוד »
דיאנה גלזר
הגישה מחוברת לתפיסת עולם שלי, אשר רואה רסיסים של אור בכל, ומתמקדת במימוש, בפתרון בעיות ובאושר הפרטי . מתמקדת במה שכן עובד, מה עבד בעבר ומה צריך לקרות כדי ששוב יעבוד באופן הרצוי.
קרא עוד »
ענבל ברוך דינרי
מטפלת cbt ו emdr מוסמכת.כמטפלת, השילוב בין שתי הגישות הוא מרגש ועוצמתי. השימוש בכלים הקוגניטיביים יחד עם עיבוד של חוויות חיים קשות מביא לשינוי בדפוסי החשיבה וההתנהגות ולהקלה משמעותית באיכות החיים.
קרא עוד »
עידו שדה
היי, אני עידו מטפל CBT ובגישת ACT אם אתם מתמודדים עם עומס רגשי, חרדות, דכאון, חווים קשיים בשינה,במערכות יחסים או שאתם מרגישים שעדיין לא מצאתם משמעות...מוזמנים לתהליך לקבלת כלים לחיים מלאים ומשמעותיים
קרא עוד »
דפנה מידן
אני מתמחה בטיפול פרטני לילדים ונוער על פי גישת cbt. בנוסף אני מנחה קבוצות ילדים.ות ונוער, הקבוצות מתמקדות בחיזוק מיומנויות חברתיות או בוויסות רגשי התנהגותי.
קרא עוד »
עדן הר
פסיכותרפיסטית CBT המתמקדת בתהליכי שינויי עבור ילדים ומבוגרים המאובחנים עם קשיי קשב וריכוז או ADHD. החזון שלי הוא: יש כלים המותאמים למתמודדים עם קשיי קשב. לא צריך לסבול.
קרא עוד »
דיתה גולן הדרי
פסיכותרפיסטית CBT מיילדת ויועצת הנקה משלבת ידע מקצועי מהעולם המיילדותי עם טיפול רגשי בנשים עם פחד וחרדה מלידה, עיבוד לידה והסתגלות למעבר לאמהות ועוזרת לכל אחת להיות במקום המתאים והנכון לה כאשה וכאמא.
קרא עוד »
Timor Schwartz miler
טיפוח חברה מכילה ומקבלת, המקדמת ערכי שיוויון ומחזקת תחושת שייכות. כמטפלת אשאף לתת מענה קוגניטיבי, רגשי וחברתי לילדים נוער ומבוגרים צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים בכלי CBT ובאמצעות אומנות.
קרא עוד »
רותי פרוש
אני מאמינה שניתן להתרומם ממשברים על ידי צעדים קטנים אשר מובילים לשינוי משמעותי. אני משלבת שפה טיפולית אינטגרטיבית ומאמינה בשותפות מלאה בגובה העיניים במהלך המסע המשותף בקליניקה.
קרא עוד »
מלי אמיליה אלמוג
להיטיב ולהקל על בני האדם . לראות אותם בעיניים טובות . להגביר אהבה עצמית וחמלה לבני האדם . לעזור לקבל את המציאות ולמצוא את הכוחות הטמונים בכל אדם.
קרא עוד »
קובי נזרי
עבורי טיפול קוגניטיבי התנהגותי דומה ליציאה ל'מסע משותף' של גילוי עצמי, ליצירת הווה טוב יותר ועתיד מקדם יותר שממנו ניתן לצמוח, לגדול ולהתחבר לכוחות הפנימיים שקיימים בכל אחד מאתנו.
קרא עוד »
אולי עפרוני
אני פועלת מתוך אהבת האדם והאמונה כי לכל אדם יש את הכוחות הפנימיים לעשות שינויי ולתרום בכך לשיפור בתחומי חייו השונים. אמונה זו מציבה אותי לצידו. יחד, בצורה שיתופית אנו פועלים לכדי השגת המטרות שהצבנו.
קרא עוד »
חני גדלוביץ
אני כאן כדי לשאת את לפיד התקוה עם אמון בכח שלך, נגיע ליעד שחשוב לך! נעים להכיר, אני חני גדלוביץ- יועצת חינוכית מטפלת מוסמכת ב ‏C.B.T‏ ובביופידבק, בעלת ניסיון של שנים רבות
קרא עוד »
אילנה שהם
שותפות מלאה עם המטופל.חיפוש משותף של מטרות ישימות. לעבוד עם מה שעובד.
קרא עוד »
דלית כהן בן דוד
קוראים לי דלית . מסתובבת בעולם עם אמון באנשים. אני מאמינה בתהליך של שיתוף פעולה בין מטפל-מטופל . מי שמגיע לייעוץ או טיפול רוצה לעשות שינוי ולשפר את איכות חייו. הקשבה ואמונה תורמת להצלחה.
קרא עוד »
אורלי שליפר
כשילד מגיע לטיפול, מגיע גם משפחתו במודע או שלא במודע. השאיפה שלי שההורים ירגישו ויהיו שותפים למסע הטיפולי. לרב אני מוצאת שההורים בעלי כוונות טובות וטהורות אך עבודה לא נעשית וקשה לרתום אותם למחוייבות
קרא עוד »
עופרי המפה שוחט
השילוב של טיפול קוגניטיבי התנהגותי עם כלב טיפולי הוא מדהים. המגע והקשר עם הכלב מעודד אמפתיה, אחריות ומחזק את הערך העצמי. נוכחותו יוצרת אווירה נעימה ורצון לשיתוף פעולה, ומעלה את המוטיבציה לשינוי.
קרא עוד »
מיכל דורון
אני מאמינה שבכל אחד מאתנו טמונים הכוחות לשינוי ולריפוי וההגעה לטיפול היא לא מובנת מאליה והיא מהווה צעד משמעותי בחקירה וגילוי כוחות אלה. חשוב לי לכבד את הקצב של המטופל ולהיות אתו היכן שהוא נמצא.
קרא עוד »
גליה אסתרלית
לאפשר לילדים ולבני נוער לממש את הפוטנציאל האישי בעזרת תמיכה מקצועית בהם ובהוריהם.
קרא עוד »
גלית יוסף
לחיות חיים ששווה לחיות אותם. חרדות משבשות את החיים ואפשר להתגבר עליהם. טיפול בחרדות, חרדת בחינות, חרדה חברתית, OCD ועוד. עו"ס MSW ותרפיסטית CBT. שי
קרא עוד »
ליאת בר-אל
יועצת חינוכית , בעלת ניסיון רב בשדה החינוך. פסיכותרפיסטית CBT מטעם איט"ה. רואה בטיפול הזדמנות לשינוי והתפתחות . מאמינה בגישה הקוגניטיבית התנהגותית שהיא קצרת מועד אך משפיעה לטווח הארוך של החיים.
קרא עוד »
ורד גולן-בן צבי
אני רואה במקצוע שלי שליחות ❤️ בחרתי במקצוע מתוך אהבה לילדים ורצון לסייע להם להגיע לרווחה נפשית. כבעלת ניסיון טיפולי נרחב בילדים ובמתבגרים ובהדרכת הורים לפי גישת CBT
קרא עוד »
אורי לב-רן
בתהליך טיפולי משנה חיים ניתן למצוא דרכים אחרות להתמודדות טובה יותר עם קשיים בחיים. להגיע למצב שבו אנו מאמינים כי מה שיבוא עלינו יבוא לעזרתנו.
קרא עוד »
מהא אגבאריה
החזון שלי הוא לעזור לכמה שאפשר ילידם מתבגרים נשים לבניית חוסן נפשי ולעזור להורים להבין את ילדיהם לצמח חברה בריאה נפשית
קרא עוד »
הילה אבידב
אני משלבת בין גישות טיפוליות ממוקדות רגש, ו CBT, בעיקר הגל השלישי - סכמה תרפיה, אקט ומיינדפולנס. מדריכה מוסמכת ב CBT.
קרא עוד »
חני סודרי
מאמינה בהתאמת הטיפול לצרכי המטופל ובמפגש חם ונגיש החותר לשינוי עמוק בחוויה הפנימית של המטופל בד בבד עם מחויבות לשיפור התנהלותו במציאות תוך שימת דגש על כוחותיו.
קרא עוד »
יולה סודקוב
לסייע למשפחות לממש את החזון הורי שלהם. להיות איתם בתהליך הגדרת החזון וללוות אותם בדירך למימושו. לסייע לכל מי שמגיע אליי לטיפול להרגיש שלם יותר עם עצמו , בטוח ביכולותיו להתמודד עם מצבים מאתגרים.
קרא עוד »
רוויטל לביא
אני מאמינה בשילוב שיטות על מנת להתאים את הטיפול לכל אדם אישית. בתהליך קצר, תגלו את העוצמה הפנימית הטמונה בכם ותרכשו כלים להתגבר על אמונות מגבילות, חרדות ופוביות, תפתחו את הבטחון העצמי ואת השלווה בפנים
קרא עוד »
לינדה קולמן
אני מאמינה כי בעזרת קשר טיפולי מיטיב ליווי תמיכה ורכישת כלים להתמודדות ניתן לבסס חווית מסוגלות והזדמנות לשינוי יעיל ומוצלח.
קרא עוד »
אילת אביר
טיפול CBT בשילוב טיפול באמנות נותן מסגרת מובנית לעבודה הטיפולית ומאידך מאפשר מרחב ויצירתיות ומותאם לעולמו הייחודי והפנימי של כל אחד ואחת. השילוב בין הגישות מחבר בין הקוגניטיבי, לרגש, לתחושות ולפעולה

 

קרא עוד »
טל ביאלר
אני מאמינה שמצב נפשי הוא לא קבוע, וניתן להקל, לשנות ולהתפתח בעזרת טיפול. אני מאמינה בשילוב גישות ובהתאמה של הטיפול לצרכים הייחודיים של כל מטופל. אני דוגלת בערכים ליברליים ומציעה מרחב בטוח ולא שיפוטי.
קרא עוד »
עופר גביש
אני מאמין ביכולת לייצר שינוי משמעותי באיכות חייכם, להפוך את המחשבות למועילות ולהשפיע באופן ישיר על הרגשות שלנו ודרך ההתנהגות. כדי לשנות נדרש מטפל מנוסה עם אינטלגנציה רגשית מפותחת מקצועי,מנוסה ומיומן.
קרא עוד »
ד"ר שלומית בלומנטל
מאמינה בברית טיפולית, לא שיפוטית ובגובה העיניים. טיפול שמסייע בהתמודדות יעילה יותר עם מצוקות נפשיות ורפואיות טיפול פרטני בצעירים ובמבוגרים .
קרא עוד »
טל לנגנס
מטפלת קוגניטיבית התנהותית מומחית. מרצה ומדריכה מטפלים. קליניקה לטיפול במתבגרים ומבוגרים בכפר תבור. מאמינה באדם. בכוחות הנפש הטמונים בכל אחת ואחד וביכולת לצמוח ולהיות בתנועה.
קרא עוד »
רויטל אלדר
טיפול בחרדה קשיים רגשיים וחברתיים
קרא עוד »
תמיר ללוז
תמיר ללוז פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי CBT מטפל על פי גישת הקבלה והמחויבות ACT מטפל Se חוויה סומטית- טיפול בחרדות וטראומות EMR- טיפול בחרדות וטראומות דרך תנועות עיניים יועץ חינוכי
קרא עוד »
עדנה קוכמן
תקופות מאתגרות בחיים יכולות לעורר רגשות עוצמתיים. אם אתם מתמודדים עם מעברי חיים, מתח, דכאון, חרדה או אפילו עם קול פנימי וביקורתי שאומר ״אני לא מספיק טוב/ה״ אני יכולה לעזור לך למצוא איזון ומשמעות.
קרא עוד »
ד"ר רונית שניידר
מאמינה בבני אדם. שכולנו מיוחדים. לכל אחד/ אחת יש יכולות וחוזקות. כל אדם צריך מישהו שיאמין בו ויסייע לו לזהות ולהוציא את הכוחות והייחודיות שבו לפועל. למטרה זו-אני כאן. זה החזון שלי וזו השליחות שלי.
קרא עוד »
מירב מלינקר
לאורך דרכי המקצועית השתלמתי והוכשרתי במסלולים שאפשרו לי לבנות סל של מענים וכלים להתמודדות עם : חרדה ופוביות, ודכאון, וויסות רגשי, מתח ולחץ, מחשבות טורדניות, פוסט טראומה, ניהול כעסים, ו OCD.
קרא עוד »
יפעת יוסף
מלבד חשיבות הפן המקצועי, מאמינה ביצירת קשר טיפולי אנושי בגובה העיניים, תפיסה מערכתית של האדם, שימוש בהומור ועבודת צוות. שואפת לסייע לאנשים לחיות חיים שמחים, אוהבים וחופשיים יותר
קרא עוד »
נועה בר
הקשר הטיפולי מייצר מרחב בטוח ומאפשר להגברת המודעות והבנת הדרך בה המטופל בוחר וכיצד יוכל לחולל שינוי באופן שיטיב את רווחתו הנפשית
קרא עוד »
נעה שיר
מאמינה בחיבור אותנטי, אישי ובגובה העיניים למטופל.ת וכי הקשר הטיפולי אשר נרקם בחדר הוא שמהווה את הבסיס להצלחת הטיפול.
קרא עוד »
טלי טברי
לעזור לנשים להתעורר כל יום לחיים שמחים .
קרא עוד »
סבטלנה שניידר
לעיתים כל אדם זקוק לסיוע רגשי במיוחד במצבי משבר. אני כאן עבורכם בשביל לבחור ביחד את הדרך הייחודית שלכם, כדי לתת את הטיפול המתאים ביותר על מנת לשפר את איכות החיים הרגשית, למצוא משמעות ולתת צבע לחייכם.
קרא עוד »
ליאורה לב ארי
אני מאמינה שטיפול ומאפשר לאדם להעמיק את הבנתו לגבי עצמו, לשנות ולהגמיש דפוסי חשיבה והתנהגויות , להתחבר לכוחותיו . כל אלה, מאפשרים לו לשפר את רווחתו הנפשית, לשפר מערכות-יחסים, ולקדם מטרות בחייו.
קרא עוד »
איל גבע
עובד סוציאלי מטפל קוגניטיבי התנהגותי בחיבור לניטור מחשבות, גוף ונפש. ניסיון רב בטיפול בנוער בסיכון, בהדרכת הורים ובנכי צה"ל. מדריך ומרצה להכשרות למניעת אובדנות
קרא עוד »
נועה שניר
אני המאמין שלי נשען על תפיסת עולמי ואישיותי. אוהבת אדם. מאמינה בכוחותיו ותובנותיו. מעריכה ונפעמת מהשונות בכל קשר ומכוחו המרפא. שמחה על הזכות שיש לי ביצירת מרחב אשר מעודד התבוננות פנימית מקדמת.
קרא עוד »
חגית כהן
להיות בשביל כדי לכוון להליכה בטוחה בשביל החיים
קרא עוד »
עירית וגנר
לסייע לפונים לטיפול למצוא את הדרך המתאימה להם, ולהצליח להתגבר על המכשולים לחיים משמעותיים על פי הערכים שלהם.
קרא עוד »
סיוון רביבו צחנובסקי
כל ילד/ מתבגר/ מבוגר הוא עולם ומלואו, הזקוק למעטפת מלאה חלק מהמעטפת הם ההורים בית הספר והקהילה , חברים מאגר של תמיכה , חיבור של העבודה הטיפולית עם חלקי המעטפת תצמיח את האדם מחדש ותבנה אותו.
קרא עוד »
ליאור מדר
אני מאמינה שכל אדם באשר הוא סוחב שק על גבו קטן או גדול כשהכוח לסחוב או להכיל נגמר יש דרך להקל על המשקל שלו,על הכאב.אני כאן כדי לעזור- דיכאון/חרדה/פוביות/קושי מנטלי בתפקוד היום יומי ועוד..אשמח לתת מענה
קרא עוד »
סופי גורליצקי
״האדם הוא לא הבעיה, הבעיה היא הבעיה״ מטפלת אינטיגרטיבית- טיפול cbt וטיפול נרטיבי מאמינה: שהחיים שלנו הם הרבה יותר מרק דבר אחד…….
קרא עוד »
רפאל זמיר
עו"ס קליני ופסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי (cbt) התמחות ב ocd. המוטו שלי הוא כי איני "מוכר" שעת טיפול אלא הקשבה תמיכה הכלה וליווי בין ועד לפגישה הבאה.
קרא עוד »
חלי רוזנברג
שנים של הכרות עם העולם הרגשי של ילדים ובני נוער הביאו אותי להכרה שההורים הם המטפלים הטובים ביותר של הילדים שלהם, בטיפול אני מתמקדת בילד ובד בבד משלבת הדרכת הורים צמודה.
קרא עוד »
פטיסיה גלייזר
לעור לאנשים שנמצאים ומצוקה רגשית , ללמד אותם דרך להתמודד, לווי ותמיכה תוך כדי שהמטופל בתהליך שינוי.
קרא עוד »
עדי שדה
לראות את הנפש של האדם ודרכה לצמוח
קרא עוד »
יותם ויסקופ
אני מסייע לאנשים לשפר את איכות החיים ואת ההתנהלות עם הפרעת הקשב, באמצעות מודלים וכלים שפיתחתי, המבוססים על מחקר ועל פרקטיות מיטביות.
קרא עוד »
ויקי שפיר מילמן
עבורי, יצירת קשר טיפולי בין המטפל והמטופל, הוא התנאי הראשוני והבסיסי להצלחת טיפול. אני רואה חשיבות גדולה בהנגשת טיפול בגובה העיניים ושמירה על ערוצי תקשורת פתוחים.
קרא עוד »
סימה גלר
להרגיש טוב זה הבסיס לחיים משמעותיים , אני מאמינה שטיפול מקצועי מיטבי יכול להביא אותנו לשם.
קרא עוד »
עפרה סתת
יש בידי ניסיון רב בטיפול במבוגרים ובילדים במגוון שיטות טיפול. היום אני מטפלת בעיקר באמצעות שיטת הטיפול המצליחה TEAM-CBT, של ד"ר דיויד ברנס מאבות ה CBT ומחבר הספר "בוחרים להרגיש טוב".
קרא עוד »
מרים (מור) לאופר
כל המשפחות וכל הפרטים במשפחה מיוחדים בפני עצמם , לכל אדם הזכות להרגיש ראוי ומובן, לקבל תמיכה, להיות מוערך, להתפתח ולהתקדם למימוש והגשמה עצמית. ​
קרא עוד »
טל זיתוני סירור
טיפול CBT הזדמנות נפלאה לצאת לטיפול כמסע המכוון לעולמו של המטופל, ביחד לומדים ומדייקים את הקושי את ההתמודדות של האדם באשר הוא. הטיפול מגוון , משולב בו בירור אל מול טיפול ,מטרה , ביצוע ורווחה.
קרא עוד »
רונן דנציגר
שילוב כלי טיפול של CBT ו- ACT. בפגישות נעבוד ביחד כצוות בתהליך ממוקד, קצר ויעיל שיאפשר לך להתמודד מול המעצורים, החרדות והדיכאון, לחיות באושר, בהגשמה עצמית ובפועל להתקרב להיות האדם שהיית רוצה להיות.
קרא עוד »
אביבית אהרוני פרידריך
מתחילים בצעד קטן ומשם הכל אפשרי♥️ בהכשרתי אני מטפלת Li-CBT ומדריכת הורים, מומחית להפרעות קשב. כולנו מתמודדים עם אתגרים וקשיים. לעיתים לא קל לנו לאסוף כוחות ולהתחיל להתמודד עם הקושי. יחד נעשה את השינוי
קרא עוד »
אסי מרון
מאמינה מאד בעשייתי המקצועית ובטיפול, לומדת מכל אינטראקציה אנושית ואוהבת בני אדם!
קרא עוד »
אסתר קוניה
אני מאמינה שיכולת השינוי טמונה בכל אחד ואחד, ע"י אמונה ביכולות,קשר טיפולי מייטבי, הכלה, תיקוף ומתן כלים ספציפיים המותאמים עבור המטופל וסביבתו, אפשר להגיע למקומות נפלאים..
קרא עוד »
שרית רשתי
העיקרון שמנחה אותי ועל פיו אני פועלת, הוא להבין את הקושי ומאפייניו, להציג באופן אובייקטיבי ומקצועי את האלטרנטיבות הקיימות, מה צריך לדעת על מנת להגיע להחלטה המתאימה וכיצד לפעול ליישום ההחלטה.
קרא עוד »
איה דודאי
אני פסיכותרפיסטית CBT ומטפלת באמנות, עובדת עם מבוגרים, נוער וילדים. אשמח להכיר ולעזור.
קרא עוד »
נוהר אבלס
שמי נוהר ואני מרפאה בעיסוק, מטפלת cbt ומוסמכת לטיפול במבוגרים עם הפרעת קשב בגישת cogfun. מטרתי היא לעזור לאנשים עם adhd לשפר את איכות חייהם
קרא עוד »
רינה דוד
"עשה טוב, יהיה טוב" אני מאמינה שעם הכוונה נכונה כל אחד יכול לבצע שינוי. CBT שיטה מבוססת מחקר המביאה עמה אחוזי הצלחה גבוהים בטיפול, ממליצה שתיצרו קשר ואשמח לעזור.
קרא עוד »
מנדי הוילנד
אני שמה לי למטרה לסייע למטופלים שלי להשיג את המטרות שלהם, על ידי אוזן קשבת, מתן כלים ואסטרטגיות מהטיפול הקוגניטיבי ההתנהגותי, ופתיחת צוהר לערכים שלהם כדי שיהפכו להיות את האדם שהם רוצים להיות באמת.
קרא עוד »
עידית שלכת
בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים אשר מתקשים וסובלים מהפרעות נפשיות. מאמינה שטיפול רגשי יכול לסייע לשפר את המצוקה ומאפשר לחיות לצד הקשיים מבלי לתת להם לנהל את חיינו.
קרא עוד »
דנה שור
מאמינה ביכולת ליצור שינוי בחיים. תפקיד הטיפול אינו להרגיש יותר טוב אלא להיות יותר טובים בלהרגיש! ומכאן נפתחות אפשרויות מרובות.
קרא עוד »
ענת רוזנבאום
"מטרת העל של המטפל באמנויות היא לטפח כוחות נפשיים ולחזק את כושר ההסתגלות של האדם"(תקנון האתיקה של י.ה.ת 2006).מאמינה בכוחו המרפא של השילוב בין האמנות והcbt כחלק מיצירת דפוסים מחשבתיים והתנהגותיים מיט
קרא עוד »
מרינה פורר
אחות אונקולוגית, בעלת ותק ונסיון בטיפול, ליווי בשלבים שונים של מחלה,טיפולים, החלמה.עוסקת בהוראה,הדרכה,ובניהול התחום. בעלת תואר שני, בוגרת תוכנית הכשרה דו שנתי בcbt אינטגרטיבי בשיתוף החוג לפסיכולוגיה
קרא עוד »
איילת הלפרין
במהלך הטיפול הרגשי, אני משלבת בין גישות טיפוליות: טיפול במוזיקה ואומנויות, במשחקים, cbt. אני מזמינה אתכם לתהליך, בו נעשה סדר בקצב הפנימי שלכם, בליווי המלודיה האישית שלכם, במטרה לייצר הרמוניה בחייכם.
קרא עוד »
לימור גור
נעים מאוד, שמי לימור גור, עובדת סוציאלית M.A., מטפלת cbt, מעל 20 שנות ניסיון בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים במשברי חיים, חרדות, אובדנים, פגיעות מיניות, מחלות כרוניות, הפרעות קשב ועוד...אשמח לסייע.
קרא עוד »
איילת סקג'ו
אני מאמינה שבכל אחד קיימים הכוחות והיכולת ליצור שינוי. לעיתים צריך הכוונה ודיוק כדי לעלות על המסלול הרצוי, היציב והבטוח.
קרא עוד »
אינה ירמיאן
אני מאמינה כי יכולת וכוח לשינוי נמצא בידיים של המטופל, תפקידי ורצוני כמטפלת ללוות ולתת תמיכה בתהליך של שינוי. כמו כן מאמינה שגורם חשוב להצלחת הטיפול הינו הקשר שנרקם בחדר בעת הטיפול.
קרא עוד »
שרון גודפרי כורך
אני מאמינה ביכולת של כל אדם לעשות שינוי בחייו. מרגישה זכות ללוות אנשים לשיפור באיכות החיים ובתחושת המשמעות והאושר.
קרא עוד »
ענבל טננבאום
אני ענבל טננבאום, עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית CBT, בהתמחות CogFun- שיטה לטיפול במבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז. אני מתמחה בטיפול במבוגרים עם ADHD, חרדה, חרדה חברתית, דיכאון ותעסוקה וקריירה.
קרא עוד »
דר יגאל גליקסמן
לימוד והעברת כלים אישיים להתמודדות אפקטיבית יותר עם מצבי חיים המשנים את הרגשות החשיבה והתגובה האישית
קרא עוד »
יעל דז'אק
קשר אנושי, המשלב בתוכו עבודת צוות של מטפלת- מטופל/ת, הינו כמו יציאה להרפתקה משותפת ומאתגרת, שמטרתה שיפור איכות החיים של המטופל/ת
קרא עוד »
טליה גורן
לסייע ולשפר את הרווחה הנפשית של המטופלים. להקטין חרדות, לשפר דרכי התמודדות עם קשיים רגשיים שונים, העלאת הערך עצמי, הביטחון העצמי וקידום המטרות.כל זה בגישה אנושית נעימה, תומכת, שיחה "בגובה העיניים".
קרא עוד »
מיכל אואנונו
מאמינה כי הכח לשינוי נמצא בידי המטופל, ותפקידי כמטפלת הינו ללוות אותו לשם. למצוא בעצמו את הכוחות ולצאת יחד למסע של התקדמות , שינוי, וחתירה לשיפור איכות החיים עד להשגת המטרה.
קרא עוד »
שרון גור
כולנו ראויים ובעלי ערך. לפעמים היכולת להיות שם בשביל עצמנו מתערערת מכל מיני סיבות. ביחד נעבוד על חיבור לכוחות ולעצמי כדי לצאת לעולם עם חוסן וחמלה. CBT כולל גל שלישי, בתהליך התמחות לטיפול זוגי ומשפחתי.
קרא עוד »
מיכל סילבר
מאמינה בקשר הבינאישי, ביכולות ובכוחות הטמונים בנו, באדם כאדם ובעבודה תהליכית קוגנטיבית, רגשית והתנהגותית. מאמינה בטיפול הממוקד בשליטה עצמית, בצמיחה ובחשיבה חיובית.
קרא עוד »
דרור קורן
מיניות היא רכיב טבעי בהתפתחותו של אדם ונוכחת בחייו מרגע לידתו עד אחרון ימיו. אני מאמין שלכל אדם הזכות לממש את מיניותו באופן בריא ללא הבדל מגדר, גיל, נטייה מינית, אמונה, לקות או מוגבלות.
קרא עוד »
ניסים כהן
לתת כלים משמעותיים למטופל שיוכל להתמודד גם אחרי סיום הטיפול.
קרא עוד »
ד"ר איתי פרוז'ינין
אני תופס את הטיפול כמסע גילוי משותף. כמו בכל מסע, יש לאורך הדרך עליות ומורדות, אתגרים והצלחות, אבל בסופו של דבר מגיעים למקומות חדשים ומרחיבים את גבולות ההבנה שלנו את עצמנו.
קרא עוד »
אורית שלו
בעבודה עם ילדים ונוער הכי חשוב החיבור בין המטפל והמטופל. הכרת העולם של הדור הצעיר, הכרת הצרכים הקשיים וגם החוזקות והיכולות. ביחד נעבוד על המטרות והיעדים בעזרת שיטה אינטגרטיבית המשלבת CBT וNLP
קרא עוד »
טליה מונטה
אני שואפת ללכת עם המטופל/ת שלי ועם הוריה בדרך משותפת, תוך הקשבה והתכווננות לצרכים ולרצונות שלה או שלו, ויחד עם זאת, תוך מתן תשומת לב עדינה אך נחושה לנקודות קושי או עיוורון אשר אולי מגבילות אותה.
קרא עוד »
נירית חורש
"השאלה היא לא כמה אנחנו נותנים, אלא כמה אהבה אנחנו מכניסים לתוך הנתינה שלנו" וכוח האהבה בלתת, הוא הכוח שמפרק לפעמים חומות שנבנו במשך שנים בנפש האדם. שם טמונים ההישגים הכי גדולים שלי ושל מטופלי
קרא עוד »
עפרה שפירא קורן
בני נוער צריכים כיום לעמוד במסכת דרישות מאוד לוחצת. שונה מאד ממערכת הלחצים שחוו הוריהם. כדי לעזור למתבגר להתמודד צריך להכיר את כל הצדדים. גם את ההורות, גם את המתבגר וגם את בית הספר. זו המומחיות שלי.
קרא עוד »
אורלי זאב כמיסה
הכל אפשרי! כולם יכולים לחיות בשלום ובשמחה עם עצמם ועם הסביבה
קרא עוד »
דפנה וירצברגר
פסיכוטראפיסטית קוגנטיבית התנהגותית (CBT). מביאה ידע וניסיון מעבודתי כאחות ( R.N, M.sc), מדריכת סטודנטים ומנחת קבוצות בעמותה לסיוע נפשי. אני רואה במטופל שותף פעיל וביחד נוביל לשפור באיכות החיים.
קרא עוד »
מיה קדוש
ע"י תפירת חליפה אישית נתאים את הכלים לסיוע בשינוי המתבקש עבורך (CBT מיינדפולנס, פוטותרפיה או תנועה )
קרא עוד »
מיכאל שטיינר
עם נסיון של יותר מ- 15 שנה בטיפול באמצעות הרשת, ב"קליניקה עברית" אני מלווה, מייעץ ומטפל בעיקר בישראלים החיים בחו"ל ובנוסף בא.נשים המעוניינים בטיפול איכותי אונליין. קשר אישי חם וקרוב וידע מקצועי רחב.
קרא עוד »
אורית בן חמו
לסייע לנשים/נערות/ילדים לראות את החוזקות שבהם. להצליח לצמוח, לגדול יחד איתם, כשהכוח המניע הוא שלהם. בצניעות, ענווה ואמונה בקב"ה!
קרא עוד »
מאיה מודק
התהליך הטיפולי הינו מסע משותף, מותאם אישית לצורכי המטופל והקצב שלו, במטרה להבין את עולמו הפנימי של האדם, לשפר את איכות חייו ולהקנות לו כלים שימושיים להתמודדות אשר ילוו אותו בהמשך חייו.
קרא עוד »
יפעת נאהרי
מטפלת באמנות MA ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית בשילוב אמנות.
קרא עוד »
רונית אבינועם
*רונית אבינועם* *פסיכותרפיסטית CBT* *בשילוב יצירה, אמנות, משחק וחוויה* *מתמחה בילדים ונוער.
קרא עוד »
חנה וילשאנסקי
שכל אחד יגלה את כח הריפוי שבתוכו
קרא עוד »
נועה שניר
מלווה ילדים, בני נוער ומבוגרים באמצעות יצירת מרחב בטוח ומכיל המאפשר שינוי, התבוננות וקבלה לצד למידת אסטרטגיות חדשות והקניית כלים יעילים המובילים למקום בהיר ומטיב
קרא עוד »
לימור כדורי
אוהבת את הקשר עם ילדים ובני נוער, מאמינה בראיית כוחותיו של הילד והוריו , והרצון להגיע לפתרון משותף עם ההורים כשותפים לתהליך. ניסיון רב בטיפול בוויסות רגשי, אילמות סלקטיבית , וחרדה חברתית.
קרא עוד »
רבקה מצגר
בשיטה זו של "הפסיכולוגיה הקוגניטיבית התנהגותית "cbt .יש את הכלים הדרושים להצליח להתגבר על ,הלחץ, הפחד והחרדה שסובבים אותנו,תדיר. ולצאת, לחיים טובים רגועים מלאים.
קרא עוד »
ירון כרמי
אני מטפל במוסיקה ומטפל cbt ומשלב בין הגישות על פי הצורך. מקבל בכרמיאל ובקיבוץ פרוד ועובד עם ילדים, נוער ומבוגרים. מוזמנים ליצור קשר
קרא עוד »
ציפי קליין
ההורים והסובבים את הילד יצליחו לראותו מעבר לפנים ממש להבין מה קורה בתוכו ולדעת בדיוק מה עובר עליו. המטרה: שעות של חוויה מלאות באושר וכיף עם הילד בחיק המשפחה ומסביב לה - להישאר עם זיכרונות מתוקים.
קרא עוד »
ליסה גרוסמן
להקנות לאנשי מקצוע ולמטופלים כלים בגישת אימון קוגניטיבי התנהגותי בשילוב אסטרטגיות לחיזוק תפקודים ניהוליים עבור אנשים המתמודדים עם ADHD , כמנחה קורסים בהכשרת מאני ADHD, ומאמנת בכירה של יחידים ומשפחות.
קרא עוד »
עידית דור און
דברים גדולים נעשים כסדרה של דברים קטנים המצטרפים יחדיו. שינוי מתחיל בתקווה, מתפתח למשאלה ומוכרע בהחלטה. שינוי הוא משמעותם האמתית של החיים. אם גם אתם זקוקים לרוח גבית, למלווה מיומן במסע – אשמח לסייע
קרא עוד »
הדר רגב
נעים מאוד אני מומחית בטיפול נפשי בריפוי בעיסוק, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית ומטפלת בגישת הקבלה והמחויבות (ACT). טיפול וליווי אחרים בתהליכים אישיים ומשמעותיים מהווה חלק משמעותי מאוד מחיי
קרא עוד »
שרה בכר
פסיכולוגית בתחום החינוכי תואר שני עם הכשרה בסי בי טי ו emdr טיפול בילדים ומבוגרים
קרא עוד »
איריס אברמן
כאשר נצליח להסתכל מעבר לפחדים הקיימים בנו ונעשה צעד אחד מעבר לגבולות שהגדרנו לעצמנו, נוכל להגיע לפריצות דרך. חמלה ואהבה עצמית הן התשובות שלנו לכל מה שמפחיד ומאיים עלינו במסע שלנו.
קרא עוד »
גדי בארי
לאדם יש זכות ויכולת להשתנות בהתאם לדרך וליעד אליו הוא מחויב. הטיפול מציב מרחב שמאפשר ומעודד היכרות פנימית, למידה והשתנות.
קרא עוד »
רויטל
שמי מורוביץ רויטל עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית עם ניסיון רב בטיפול בצעירים, מבוגרים והדרכות הורים .משלבת בעבודה הטיפולית מגוון שיטות טיפול (טיפול קוגנטיבי התנהגותית(CBT), טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT)
קרא עוד »
הילה סיון-קופל
שמי הילה ואני עו"ס msw ופסיכותרפיסטית cbt. שנים רבות עוסקת עם אוכלוסיות שונות בתחומי הנפש מגיל נוער ועד קשישים. עבודתי משלבת מספר גישות ומאפשרת להתאים לכל מטופל מה שנכון עבורו.
קרא עוד »
ליאורה חיים
לסייע להורים לממש את משרת ההורות, לראות את הלב הפועם של בני הנוער, להקשיב ולספק עבורם גשר להתמודדות עם מציאות החיים, גשר שיסייע להם לצאת לאתגרים ולא לבחור בהצלחה בלבד, לעבור מקורבן פאסיבי לסוכן אקטיבי
קרא עוד »
דורית ונטורה
יועצת חינוכית ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית. ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער. חשוב לי לצייד את המטופלים שלי בארגז כלים שישמש אותם בהתמודדות עם אתגרי החיים בהווה ובעתיד.
קרא עוד »
ורד טולדו
מאמינה בקשר טיפולי מיטיב המאפשר מסע פנימי , מציאת כוחות, ופתיחת מרחב אפשרויות חדש. ובכוחה המרפא של האומנות ליצור שינוי וצמיחה.
קרא עוד »
שרה שרון
השאיפה שלי לעזור לתלמידים (גילאי יסודי ועד האוניברסיטה) עם קשיי למידה לחוות חוויית למידה מטיבה. מסייעת ברכישת מיומנויות למידה, ניהול וארגון זמן, הכנה למבחנים וכתיבת עבודות והתמודדות עם חרדת בחינות.
קרא עוד »
מיכל עשור אהרון
"אולי בסופו של דבר הייתי צריכה לטפל 20 שנה כדי לדעת שמעולם לא היה אדם זקוק לטיפול, אלא לאהבה, שמעולם לא היה אדם צריך להשתנות אלא להרפא, מעולם לא היה צריך אדם דבר מלבד עיני הרואות את שלמותו בפנים הסדק"
קרא עוד »
גיא בריוזה
לתת מענה לכמה שיותר ילדים, נוער ומשפחות לחזור לשגרה מלאה בשמחה ואהבה ורוגע. בנוסף, לעזור לכמה שיותר ילדים להרגיש בטוחים, שלמים, בריאים, מוגנים ובעלי יכולות ואמצעים להצליח ולהמשיך בעצמאות מלאה.

 

קרא עוד »
דלית ויסמן (PhD)
"בין גירוי לתגובה, יש מרחב. במרחב הזה נמצא הכוח שלנו לבחור את התגובה שלנו. בתגובה שלנו טמונה הצמיחה שלנו והחופש שלנו". ויקטור פרנקל
קרא עוד »
אורית חן ביטון
פסיכותרפיסטית ,מטפלת קוגניטיבית התנהגותית CBT. אחות אקדמאית M.A מומחית בבריאות הנפש וטיפול נמרץ. מנחה NLP . מלווה בחמלה ,רגישות ובגובה העינים במסע ממשבר-לצמיחה. לחיות חיים ששווה לחיות למענם.
קרא עוד »
הדס אביב
לסייע לא.נשים להפחית מצוקות, פחדים וחרדות המונעות מאמונות ודפוסי חשיבה מוטעים, ולהגיע לאיכות חיים ומשמעות בעזרת התבוננות פנימית עמוקה, כנה ואמיצה, ואימוץ ראייה חיובית אישית, סביביתית ואוניברסלית.
קרא עוד »
אריאלה בראונשטיין
עובדת בתחום בריאות הנפש כעשור, מטפלת CBT מוסמכת.
קרא עוד »
גליה כץ
עו"ס קלינית ומטפלת cbt. מתמחה בכל סוגי החרדות, דיכאון, OCD , קשיים במיומנויות חברתיות, דחיינות, משברי חיים ועוד. רואה בטיפול כדרך להעלאת מודעות פנימית, שיפור איכות החיים וקבלת כלים להתמודדות.
קרא עוד »
דקלה רונן
אני מאמינה ש: ''In the middle of every difficulty lies opportunity''. טיפול רגשי הוא הזדמנות לעזור לכם וליקירכם לצמוח מתוך המשבר, למצוא ולממש את הכוחות החבויים בתוככם.
קרא עוד »
ד"ר נורית זוסמן
טיפול קוגנטיבי התנהגותי בגובה העיניים. אחות אקדמאית בעלת תואר שלישי בעבודה סוציאלית.
קרא עוד »
גלה יעקב
גאלה יעקב - מטפלת סיביטי במצבי משבר, לחץ וטראומה, חרדה סביב היריון ולידה. בוגרת תואר ראשון ושני בסיעוד עם התמחות במיילדות מטעם אוניברסיטת בן גוריון. בעלת הכשרה בהנחיית קבוצות.
קרא עוד »
ד"ר עינת ברגר
מטפלת בגישה קוגניטיבית-התנהגותית CBT בבני נוער ומבוגרים הסובלים מחרדה, דיכאון, הפרעה טורדנית כפייתית-OCD, הפרעות קשב- ADHD, מעי רגיז. טיפול וייעוץ זוגי-בעיות בזוגיות ובמשפחה ובנשים -בנפגעות תקיפה מיני
קרא עוד »
עירית טורמורה
מטפלת בנשים המתמודדות עם טיפולי פוריות, הריונות, חרדות ודכאון בהיריון ולאחר לידה, אובדני היריון, קשיי הסתגלות להורות, דכאון וחרדות לאחר לידה. אישה בריאה ומאושרת מייצרת סביבה של חופש, למידה והתפתחות.
קרא עוד »
טלי ג'ונסון
" אחד הרגעים המאושרים בחייך הוא כשאתה מוצא את האומץ לקבל את מה שאינך יכול לשנות" כל אדם נולד עם הפוטנציאל שלו, כוחות, חולשות, אמונה ותקווה. טיפול הוא חלק מתהליך הצמיחה של כל אדם. .
קרא עוד »
מירי רייס
מאמינה מאוד בקשר הטיפולי כפקטור להצלחת הטיפול וכי יש להתאים לכל מטופל את "חליפת הטיפול" הייחודית שלו
קרא עוד »
מרים שיבלי
To help people with emotional distress for a better and a healthy world
קרא עוד »
ורד לאופר
ורד לאופר, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית באמצעות אומנויות. מטפלת בנוער, מבוגרים, צרכים מיוחדים, הדרכות הורים וצוותים חינוכיים. קליניקה במשגב- יעד, וגם בכרמיאל.
קרא עוד »
גלית גל סמואל
הבחירה לעשות שינוי היא בחירה אמיצה. אני מאמינה שבכל אחד יש כוחות. לפעמים צריך רק לחשוף אותם....
קרא עוד »
אסף יפין
לעבוד עם אנשים מתוך הרבה כבוד,הקשבה אמיתית, ענווה ומקצועיות. להשקיע ולהעמיק. מאמין שבעזרת השם עם הרבה סבלנות ועבודה - אפשר להגיע לתוצאות יפות
קרא עוד »
רונית מור
רונית מור ME.d מטפלת זוגית ומשפחתית וליחידים. פסיכותרפיסטית CBT. ניסיון בהתמודדות עם משברים במהלך החיים, חרדה, הפרעת קשב ועוד. טיפול יעיל בעיניי הוא טיפול המבוסס על קשר של אמון והחזרת האמונה בכוחות.
קרא עוד »
לילך פרידמן
טיפול אינטגרטיבי המשלב טיפול דינמי מעמיק וטיפול קוגניטיבי התנהגותי ממוקד, בהתאם לצרכיו של המטופל
קרא עוד »
אוסנת דוד
מאמינה שטיפול הוא מסע לעומק העצמי כדי לצעוד ליעדים מוגדרים ולהתמודד. שמחה ללוות תהליכים בתחומים שונים כגון חרדות, פוביות, דכאון, ויסות רגשי, התמודדות רגשית עם בעיות בריאות אקוטיות או כרוניות ועוד.
קרא עוד »
ענבל
אני רואה בכל ילד עולם ומלאו . מתאימה לו את דרך הטיפול באופן חוויתי המקנה לו כלים מעשיים להתמודדות עם אתגריו השונים.
קרא עוד »
סילבי בן יעקב
סילבי בן יעקב, יועצת חינוכית M.A מטפלת ב_cbt בילדים, נוער ומבוגרים ❇טיפול cbt והדרכת הורים סביב מצבי משבר, חרדות שונות, חיזוק הערכה עצמית, ביסוס מיומנויות חברתיות ועוד
קרא עוד »
ורד דרור
טיפול בילדים ונוער דורש רמת הבנה גבוהה ביותר של צרכיהם המיוחדים. אני עובדת עם ילדים ונוער מעל 25 שנים ומאמינה ביכולתי לתת מענה ולשפר את איכות חייהם באמצעות הטיפול.
קרא עוד »
ירון כהן
לכל אדם בעולם מגיעה זכות לאיכות חיים, תמיכה וליווי סבלניים וסובלניים להגשמת חלומותיו באמצעות הכוחות הטמונים בו.
קרא עוד »
רויטל אילתי וייסמן
שמי רויטל פסיכותרפיסתית התנהגותית קוגניטיבית , חברה מומחית באיטה , מטפלת במתבגרים ובוגרים. אני מאמינה שמרחב בטוח ונינוח המשלב קבלה ,הקניית כלים ואסטרטגיות מגוונות מסייעלהגיע להגשמת המטרות בטיפול.
קרא עוד »
מיכל גבאי
הכלה, אמפתיה ואמונה חזקה ביכולת המטופל יובילו בע"ה לשינוי חיובי המתאים לו!
קרא עוד »
אלינור אדלמן
אני מאמינה כי באמצעות קשר טיפולי קרוב במרחב בטוח, ניתן להגביר מוטיבציה, להפחית המנעויות ולהניע יחד תהליכי שינוי והתפתחות לחיים.
קרא עוד »
גולן רוזנר
טיפול מכוון מטרה, בגובה העיניים ובשקיפות מלאה עם המטופל. התאמה של הטיפול למטופל והכשרתו והעצמתו להתמודד עם עם קשייו ולפעול למימוש שאיפותיו. נסיון רב עם הציבור החרדי והדתי. דובר אנגליית ברמת שפת אם
קרא עוד »
שירה פולון
להעצים ילדות נערות ונשים. לסייע להם להתגבר על פחדים, מחשבות מטרידות, חרדות ומצוקות בעזרת כלים מהגישה הקוגנטיבית התנהגותית (CBT)
קרא עוד »
גלית טליה אילוז
"מחשבה אחת יכולה להוביל לתובנה אחת שיכולה להוביל לשינוי גדול" שיפור איכות החיים באמצעות שינוי דפוסי חשיבה
קרא עוד »
דורית כהן שורצברג
״בין הגירוי לתגובה יש מרווח, ובמרווח הזה נמצא החופש שלנו״ ויקטור פרנקל. מאמינה כי בתהליך משותף ניתן להגיע לשלווה פנימית, חוסן ורוגע מול אתגרי החיים. מתרגשת תמיד להיות שותפה לדרך משמעותית זו.
קרא עוד »
אורית בני
שמי אורית בני, אני מטפלת רגשית ו CBT בעלת ניסיון של שנים בליווי מבוגרים וצעירים עם מגוון קשיים כגון: חרדה, דיכאון, טראומה, ADHD, מחלות כרוניות, ה.אישיות ועוד. אשמח ללוות אתכן.ם בתהליך שלכם.
קרא עוד »
רונית נחמיאס
אני מאמינה שלילדים שמגיעים אליי יש חלום שהם רוצים להגשים ולא תמיד הם יודעים את הדרך, בתהליך טיפולי אנחנו מגלים ביחד את החלומות ואת הדרך להגשים אותם וצועדים בה ביחד - מתמחה בעבודה עם ילדים ונוער
קרא עוד »
שירן חג׳ז
פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית CBT, יועץ חינוכי, הדרכת הורים והנחיית קבוצות מאמינה בחיבור אותנטי, אישי ובגובה העיניים למטופל.ת וכי הקשר הטיפולי אשר נרקם בחדר הוא שמהווה את הבסיס להצלחת הטיפול.
קרא עוד »
אפרת כרמל
אני מאמינה כי יש בכל אחד מאיתנו היכולת לצמוח מכל קושי. כשאנו משנים את דרך החשיבה שלנו ובמקביל את התנהגותנו הדבר מוביל לשינוי בהרגשתנו.
קרא עוד »
סמדר ארבל
אני מאמינה שאנשים מגיעים לטיפול על מנת ליצור שינוי בחייהם והתפקיד שלי הוא לסייע להם.
קרא עוד »
גוני אלון
אוהבת אנשים, בני נוער וילדים, להקשיב להם, ללוות אותם בתהליך רגשי, להעצים ולתת כלים מעולם הcbt. עובדת סוציאלית ויועצת חינוכית. מתמחה בוויסות רגשי, חרדות ופוביות, חרדת בחינות, חרדה חברתית, קשיים חברתיים
קרא עוד »
נחמה שולמן
התמחותי כיועצת הלכה אחות בודקת טהרה מומחית למיניות ומטפלת CBT מאפשרים טיפול מקצועי משולב הלכתי רגשי ורוחני במישורי החיים הנפגשים במצוות הטהרה והמיניות "מעומק של מים ונפש נכספת ועד לברכות שמעל"(ויסטריך
קרא עוד »
אסף לוי
מעבר להיותי מטפל, אני רואה בעצמי מורה דרך וחבר למסע של אלו המגיעים אליי. אני מזמין אותך ליצור איתי קשר, על מנת שיחד נבנה את הטיפול המתאים עבורך.
קרא עוד »
ליאת מור
מטפלת ומלווה נשים המתמודדות עם טיפולי פוריות, הריונות בסיכון, חרדות ודכאון בהיריון ולאחר לידה, אובדני היריון, קשיי הסתגלות להורות, דכאון וחרדות לאחר לידה ונשים המתמודדות עם מחלות כאב שקופות
קרא עוד »
בהא אלדין אבו בכר
שמי אלדין, אני יועץ חינוכי ומטפל Cbt. בטיפול אנחנו נקשיב ונחקור באמצעות שיח של הנפש נתחקה אחר הסיבות לתחושות האלה ונחפש את המקור ואת הקול הפנימי שלנו כבני אדם. בשיחה של הלב אין מילה מיותרתدمتم سالمين
קרא עוד »
שרה סאקס
עזרה לילדים, מתבגרים ובוגרים המתמודדים עם חרדות ,קשיי קשב ולקויות למידה
קרא עוד »
עדנה וינברגר
לגרות ליותר ויותר אנשים לחיות חיים בעלי משמעות לרווחה נפשית, ולקום עם חיוך בבוקר.
קרא עוד »
גלעד גולן
מטפל קוגניטיבי התנהגותי C.B.T, מדריך הורים ויועץ חינוכי.
קרא עוד »
עינת שביט
היכולת להכיר את עצמך, לפתח כלים להתמודדות עם מצבי הקושי רגשות והמחשבות, ההתפתחות והצמיחה משפיעה גם על הסביבה ועל איכות החיים- זאת דרך הטיפול עבורי.
קרא עוד »
אספי ברנט חייק
אני מאמינה בקשר טיפולי המבוסס על אמפיטה , פתיחות וקבלה. קשר טיפולי המאפשר צמיחה, תנועה ויצירת שינוי. אני מאמינה כי ביכולת כל אדם להתגבר על משברים וליצור איזון מחודש ונכון עבורו.
קרא עוד »
סופיה פרקש
מאמינה שבזכות עבודה טובה ואמון שנבנה, נוכל להגיע בחדר הטיפולי לתוצאות שיובילו לשיפור באיכות החיים היומית. רוצה להגיע לכמה שיותר אנשים השותפים בדיוק באמונה הזו.
קרא עוד »
אליאור מור יוסף
אני מאמין בטיפול בגובה העיניים ללא שיפוטיות. החזון שלי הוא שילדים ובני נוער בישראל יממשו את הפוטנציאל הטמון בהם, ישפרו את איכות החיים שלהם וידעו להתמודד עם קשיים.
קרא עוד »
יפעת היקרי שמאי
אני מאמינה כי טיפול הוא מסע משותף בגובה העיניים המתחיל ביצירת קשר במרחב בטוח ומכבד. נטול ביקורתיות ושיפוטיות. מאמינה שכל אדם יכול ליצור שינוי בחייו ולהגיע לרווחה נפשית. מזמינה אותך לצאת איתי למסע.
קרא עוד »
נטע מלמד
פסיכותראפיה קוגניטיבית- התנהגותית CBT, מבוגרים ( מגיל 18), קליניקה במרכז תל אביב.
קרא עוד »
סיגלית גלאי
כל רגע הוא זמן מתאים ליצירת שינוי מיטיב בחיינו. אני מאמינה שלכל אדם יש את היכולת להחליט, לבחור ולקחת אחריות על חייו גם במערכות יחסים, לעיתים אנו זקוקים לסיוע כדי לראות באופן בהיר וברור את הדרך למטרה
קרא עוד »
מורן מקייטן
חיים כל יום ומתים רק פעם אחת.... אז שהחיים יהיו משמעותיים, מלאים ומספקים. יחד נמצא את הדרך לחיים טובים יותר.
קרא עוד »
מיטל ארז
מאמינה מאוד בחיבור בין אישי בין מטופל למטפל כבסיס לבניית קשר טיפולי מיטיב. דוגלת בטיפולים ממוקדים ופרקטיים, שתכליתם לסייע למטופל להתמודד עם תחום חיים שבו הוא בוחר לנסות לחולל שינוי .
קרא עוד »
רות לקסמן
אני מאמינה שכל אדם יכול לחיות את חייו באיזון מתוך התפתחות אישית, מודעות במטרה לשפר את איכות החיים, יש לי את הידע והניסיון לתת לכל אדם ילד או מבוגר כלים פרקטים ומיומנויות שיקלו על הסבל ולהתגבר על קושי.
קרא עוד »
פנינה פולי אלט
כולנו עושים דרך בחיים, עדיף שתהיה מרתקת ותביא לחיים ששווה לחיותם... בכל גיל אפשר לחולל שינוי- ללמוד להתמודד עם קשיים, להגיע למימוש עצמי, להתפתחות ולצמיחה, לחוש שייכות, תשוקה לחיים ושביעות רצון.
קרא עוד »
מאי שופן
נלמד להכיר את הסכמה המחשבתית שלנו, את אמונות היסוד והנחות הבסיס, נלמד לשחרר קבעונות ולבנות מחדש תפיסה בריאה על המציאות שלנו. בעזרת תירגול קוגניטיבי התנהגותי ומיינדפולנס מבוסס על הפחתת לחצים.
קרא עוד »
ליאת גוטמן
פוגשת את האדם שמולי, לפני ומעבר לכל התמודדות/אתגר. גם וגם - חיבור עמוק פנימה, יחד עם פרקטיקה ותכל'ס. מאמינה בבחירה ויודעת שאפשר לשנות/ לשפר ו"לזרוח אותך". כולנו ראויים לחווית מסע של משמעות ואפשרות!
קרא עוד »
יפעת נאהרי
נעים להכיר, יפעת נאהרי מטפלת באמנות M.A פסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית (CBT) טיפול בילדים ומתבגרים, שילוב הדרכת הורים.
קרא עוד »
ליאת (לידיציה) בכר
מאמינה לפני הכל שאדם בסך הכל צריך אדם. מביאה את הרגישות המקצועיות והניסיון הרב של 27 שנה בטיפול במשפחות ויחידים. טיפול בגובה העניים מתוך תמיכה ותחושת ביטחון אל השינוי המיוחל שהמטופל מעוניין בו.
קרא עוד »
רננה וולף
אני מאמינה ביכולת של כל ילד ומתבגר להתקדם ולצמוח מתוך הקושי למקום מודע יותר, בעל ערך עצמי וכזה שיודע לווסת ולנהל את עצמו בסיטואציות מאתגרות. אני מאמינה בעבודה משותפת עם ההורים ועם המערכת החינוכית.
קרא עוד »
נעמה מוזס
האתגר הינו לראות בקושי הזדמנות. לבחון את הדברים מזווית אחרת. לאפשר דרכי התמודדות מגוונות. אשמח לקחת חלק במסע שלכם להאמין בכם וביקרים לכם.​
קרא עוד »
וינשטיין רחל
"פתוח סגור פתוח זה כל האדם" יהודה עמיחי. עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת CBT, בוגרת תכנית בפסיכותרפיה CBT, מטפלת בעמותת עמך בניצולי שואה בנפגעי טראומה, חרדות, דיכאון, פוביות, בעלת מומחיות בתחום התקון.
קרא עוד »
אביתר שלו
שמי אביתר, מומחה בCBT וביבליותרפיסט. לאורך המפגשים אני משלב גישות טיפוליות שונות ומנסה להעניק לכל אדם את המענה הטיפולי המתאים במיוחד עבורו. אשמח שניפגש
קרא עוד »
עינת לוי סוחמי
אני רואה בCBT דרך חיים המאפשרת חיבור בין הנפש לגוף, הנותנת לאדם את היכולת להפוך למרפא של עצמו ולהחזיר את השליטה על חייו. מאמינה שאמון והדדיות הם בסיס לתהליכי שינוי ובידע וניסיון החיים שהאדם מביא.
קרא עוד »
ניצה באוך
מטפלת בהבעה ויצירה בגישת cbt, בשילוב בישול בטיפול
קרא עוד »
תמי רוסו לייזרוביץ
טיפול, בעיני, הוא מפגש בין שני אנשים באוירה נעימה ונינוחה, עם הבנה וחמלה, שיוצרים מקום בטוח שבו אפשר לפתוח את מגירות הלב ולהעלות כל קושי. ממקום זה, אפשר ללכת יד ביד לעבר הקלה וורווחה נפשית בחיים.
קרא עוד »
נירית אברהמי
כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו - אני חושבת שכל אדם צריך מישהו שיאמין בו... משלבת ביופידבק בטיפול מומחית בחרדה ובוויסות רגשי. מחברת הספר"דרוקי הדרקון לומד להרגע"
קרא עוד »
עדי גלברד
אני מאמינה ביכולת של כל אדם לעשות שינוי. מטפלת בילדים ומבוגרים בגישה הקוגנטיבית התנהגותית.
קרא עוד »
מיכל קורן
אני מזמינה אתכם ליצור את השינוי שאתם מייחלים לו. אני מאמינה שבכל אדם, מקטן עד גדול, קיים הרצון והיכולת ליצור את הגירסא הכי טובה של עצמו, ואני כאן כדי לסייע לכם.
קרא עוד »
מאיה שטיין
שכל אדם יאפשר לעצמו מרחב של חשיבה, רגש והבנה מעמיקה על מנת להתפתח ולחיות את חיוו עד כמה שאפשר קרוב יותר לחיים שרוצה לחיות.
קרא עוד »
רבקה נשר
לסייע לילדים, נוער והורים להבין את עצמם טוב יותר, לחיות בשלום עם ההתמודדות שלהם ולהיות בהיכרות עם החוזקות והיכולות שלהם. הכלים של עולם הcbt עוזרים להסביר לעצמינו ולאחרים מה מרגישים ולמה אנו זקוקים
קרא עוד »
גלי קאופמן
"כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך). ואני מוסיפה שכל אדם זקוק לכך. אני רואה בטיפול אמצעי לזיהוי והכרה ב*כוחות* הפנימיים הטמונים *בכל אדם*באשר הוא.
קרא עוד »
רותי חיים
עבודה משותפת תוביל לצמיחה ושינוי
קרא עוד »
שרון חן
מאמינה שבטיפול הקשר בין שני אנשים הוא העיקר ודרכו ניתן לללמוד, להבין, להכיל, לקבל, לחמול וליצור את השינוי המיוחל. בנוסף, מאמינה בכלים טיפולים מבוססי מחקר כדוגמת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי- cbt.
קרא עוד »
הרצוג חופית
אני מגיעה מכמה עולמות של סיוע וטיפול - חינוך מיוחד, ייעוץ חינוכי, טיפול בעזרת בע"ח ו-cbt יצירתי (משולב אומנות, משחק ויצירה). השילוב הזה מאפשר לי לתפור חליפה טיפולית שמתאימה לכל מטופל.
קרא עוד »
טלי ארם
אני מטפלת זוגית ומשפחתית מזה 17 שנים ומטפלת בגישתCBT - שש שנים . מאמינה ביכולת המטופל לעשות שינוי ולשפר את איכות החיים .
קרא עוד »
אפרת גיל
אשמח להקל בההתמודדויות השונות באמצעות טיפול CBT שנמצא יעיל מאוד בעבודה עם ילדים ומתבגרים - לטיפול בחרדה, דיכאון, דימוי עצמי נמוך ועוד. בשילוב תרגילי מיינדפולנס התורם בהשגת שלווה ובהפגת מתח וחרדה.
קרא עוד »
מירי גפן
אני מאמינה ביצירת קשר טיפולי בטוח, אמפתי ובעל כבוד. טיפול הוא מרחב להתבוננות עצמית, לזיהוי דפוסים אוטומטים של התנהלות בעולם, ובהמשך לכך פתח לשינוי וצמיחה. הגישה המרכזית המנחה אותי בעבודתי הטיפולית.
קרא עוד »
מורן גולן רדליך
מאמינה בבני אדם, וביכולת לעשות שינוי. הקשר הטיפולי הוא הבסיס והעוגן דרכו ניתן לאפשר לתהליך להתרחש, ובאמצעותו לזהות ולהתחבר אל הכוחות הפנימיים. ניתן לעצור. לקחת נשימה. להתבונן פנימה- ביחד.
קרא עוד »
אילנה טראו
גם אם שינוי חיצוני הוא מוגבל אני מאמינה שניתן לשנות את גישה שלנו וההרגשה שלנו כלפי המצב
קרא עוד »
רונית חקלאי
לכל אדם יש סיפור חיים ייחודי המורכב מתתי סיפורים שמעצבים את תפיסתו העצמית ושמשפיעים על אופן התנהלותו בעולם. הטיפול מאפשר תהליך התפתחות של המטופל דרך הקשר עם המטפל, ושיפור תחושת המסוגלות העצמית שלו.
קרא עוד »
דפנה נחשון
אני מאמינה שהקשר הטיפולי הוא חלק חשוב שיכול לתרום להצלחת התהליך .וביחד אפשר למצוא מהם הדרכים היעילות שיוכלו לשפר את המצב הרגשי ולהקל על המצוקה.
קרא עוד »
מיכל לוי
אני מאמינה בליווי אמפטי ומכיל מתוך כבוד לפונה.. משתדלת להיות בצניעות וחמלה.
קרא עוד »
שרון טלאור
אני מאמינה ביכולת של אדם לעזור לעצמו/ה, לצמוח מתוך קושי ולרכוש כלים מיטיבים להתמודדות. פנייה לטיפול נובעת מצורך, התהליך הטיפולי מסייע ומכוון לצמיחה ולמציאת מענה והבנה עצמית.
קרא עוד »
יעל הגוס
שמי יעל ואני עו''ס M.S.W בתחום בריאות הנפש ופסיכותרפיסטית-CBT. מקבלת בקליניקה פרטית בראשל''צ. לגילאי 18 ומעלה. התמודדות עם קשיים ומשברי חיים שונים, בעיות במצבי רוח : חרדה, דיכאון, פוביות, ocd ועוד.
קרא עוד »
עדית
לעזור לילדים והורים לחיות בשמחה ובאהבה, באמצעות רכישת כלים לוויסות רגשי, שיפור בטחון עצמי ובטחון חברתי. לעזור להורים לראות את הילד, להבין ולקבל אותו , למען שיפור איכות חייכם, ושיפור רווחת הילד.
קרא עוד »
לינה גלוזמן
מאמינה בכוח שטמון בבניית קשר ואמון, בקשר בין גוף ונפש, בכבוד כלפי אמונות ושוני, באור האנושי אצל כל אחד ואחת. שואפת לשיח לא שיפוטי ואמפטי.
קרא עוד »
סיגל גיסרי
אני עוזרת לצעירים/ות המרגישים בדידות, ביישנות, קושי ביצירת קשרים וחרדה חברתית. אני מאמינה שלכל אחד יש את היכולת לקיים קשרים חברתיים בריאים, אשר הכרחיים לרווחה הנפשית של הפרט.
קרא עוד »
גלית לנדס
מטפלת cbt ומדריכה מוסמכת. טיפול במתבגרים ומבוגרים
קרא עוד »
דינה רדי
להיות צינור לשיפור איכות החיים של המטופל
קרא עוד »
תמר אלקנה
מפגשים בין אנשים יכולים ליצור ״קסמים״.
קרא עוד »
גדי בארי
להביא את המטופל למקום שהוא מכער את עצמו טוב יותר, מודע לבחירותיו ומנהל טוב יותר את חייו מתוך אחריות והנאה
קרא עוד »
לימור עטר
סקרנית, פתוחה ואוהבת בני אדם. אני מאמינה ביכולת של כל אדם לחיות חיים מספקים ובעלי משמעות על אף ולמרות הקשיים. פוגשת נשים, גברים, צעירות/ים, מבוגרות/ים, נוער בקליניקה ובטבע, בנינוחות ובגובה עיניים.
קרא עוד »
גלי דרור
מאמינה בללמד מיומנויות שישפרו את הרווחה הנפשית של המטופל. לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר ולשים זרקור על מה שבידיהם לשנות בליווי צמוד שלי.
קרא עוד »
רחלי כהן אטיאס
בטיפול המשלב cbt, act ומיינפולנס נעבוד על קידום מחשבות חיוביות ויעילות על העולם ועל עצמכם, מיתון רגשות קיצוניים והתכווננות למטרות ולערכים שלכם.
קרא עוד »
לימור כהן
להצליח לעזור לחולל שינויים ולנהל חיים איכותיים
קרא עוד »
ורד חשמונאי
דרמה תרפיסטית(Ma), ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית(CBT) בעלת ניסיון בטיפול בילדים, בבני נוער ובהדרכת הוריהם (במשרד החינוך ובמסגרות פרטיות). מאמינה שהקשר הטיפולי הנרקם ביני לבין מטופליי תורם רבות לתהליך.
קרא עוד »
מירה לפינר
להוביל אנשים להבין שעם ארגז הכלים הנכון, הם יכולים להוביל כל שינוי שיחפצו בו.
קרא עוד »
אורלי ליפנר
לאבחן מדויק ולסייע בטיפול ממוקד ומחזק למטופלים שלי.
קרא עוד »
נועה בכרך
כל אחד יכול לעשות שינוי ולכל אחד יש את החוזקות והכוחות לשם לכך ולהתמודדות עם אתגרי החיים. בתהליך טיפולי כשותפים לדרך, בגובה העיניים בכנות, במסירות וברגישות, מתוך הקשבה והתבוננות מעמיקה, נגיע להצלחה
קרא עוד »
מיטל רווח
לסייע לכל אדם בהתאם לצרכיו המשתנים מתוך אנושיות , אמון וכבוד. ומאמינה ביכולות של כל אדם לנווט את כוחותיו למקום הטוב ביותר עבורו בעזרת הכוונה, תמיכה והדרכה.
קרא עוד »
אהובה גן
קשר משמעותי עם המטופלים והשגת המטרות שהמטופל הציב. פתיחת קבוצות טיפוליות .
קרא עוד »
גלי קאופמן
"כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך). אני רואה בטיפול אמצעי לזיהוי והכרה בכוחות הפנימיים הטמונים בכל אדם אשר יסייעו לו להאמין בעצמו וביכולת שלו להתמודד עם אתגרים שונים בחיים.
קרא עוד »
שירלי צוקר
אם נוכל לכוון מחדש את המחשבות והרגשות שלנו ולארגן מחדש את התנהגותנו, לא רק שנוכל ללמוד להתמודד בקלות יותר עם סבל, אלא גם נוכל למנוע סבל בהרבה מאד מצבים מלכתחילה
קרא עוד »
דליה עוזדור
לאפשר לאנשים הזדמנות לשפר את איכות חייהם ולחיות ברווחה נפשית ולהצליח להנות מהיש
קרא עוד »
ניקול גולדשטיין
כמטפלת באמצעות אומנויות ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית מאמינה בשילוב, הרחבה והתאמה של הכלים העומדים ברשותי כמטפלת על מנת להיות הכי נכונה עבור המטופלים להיות איתם בגילוי דרכי התמודדות הנכונים להם
קרא עוד »
ענת קליפר
אני מאמינה שהדבר הכי חשוב הנו הקשר הנרקם מטפלת- מטופל, יצירת מרחב נעים, מכיל וקשוב. שיתוף פעולה בהגדרת מטרת הטיפול ובתהליך.
קרא עוד »
עינת לייבה רווה
מאמינה בעבודה משותפת בחדר הטיפול אשר נותנת את מלוא המקום למטופל.ת "המומחה לחייו הוא". רואה בסקרנות הטיפולית ובשקיפות ערכים מרכזיים. ילדים, מתבגרים, מבוגרים, הדרכת הורים, גיל שלישי.
קרא עוד »
שרון רוזנבלום
מאמינה בטיפול בגובה העיניים, ביצירת מקום בטוח ומאפשר לבטא קשיים וצרכים. מיקוד בכוחות ובחוזקות ובמתן כלים מעשיים ורגשיים להתמודד בהצלחה עם אתגרי חיים שונים ולממש פוטנציאל אישי / זוגי ומשפחתי / תעסוקתי
קרא עוד »
קותי יגר
כמטפל אני מנסה לסייע לפונים להפחית סבל ולשחרר חסמים המונעים מהם לפסוע בשביל חייהם כפי שהיו רוצים. מקצועיות, הקשבה וראיית הטוב הם כלי העבודה שלי. אני מטפל בנערים ומבוגרים ומתמחה בחרדות וOCD.
קרא עוד »
תמי סמיש-נמליך
כמטפלת משפחתית וזוגית ו- CBT מוסמכת, אני משלבת ביניהן בטיפול בילדים בגיל הרך ועם מבוגרים - סביב מגוון קשיים. לפעמים השינוי יותר אפשרי ממה שנדמה בהתחלה. מוזמנים להאמין ואהיה שם איתכם ובשבילכם.
קרא עוד »
אורנית שטרנהיים
אני מטפלת אינטגרטיבית, בוגרת המגמה לCbt בתל השומר. יועצת חינוכית בהכשרתי , עבדתי בעיקר בחט״ב ובתיכון ומכירה את עולם המתבגרים והבוגרים הצעירים. עוסקת גם בהדרכת הורים ובייעוץ ממוקד. הכל תלוי בקשר.
קרא עוד »
אורה לשם יקובוביץ
אני מאמינה כי טיפול הוא כלי לשינוי וצמיחה, אין סיבה כי אדם יתמודד לבד עם קשיים. יחד נצא לדרך שבא נמצא את הדברים החשובים והמדמעותיים, כוחות וחוזקות שיביאו לשינוי ושיפור איכות החיים
קרא עוד »
פנינה ווסקובויניק
אני מאמינה ביוכולותיו ובכוחותיו של אדם לחולל שינוי בחייו על מנת למנוע סבל ולחיות חיים מיטביים בעלי משמעות. אני מאמינה בקשר בין גוף לנפש.
קרא עוד »
רינת ישראל
מטפלת cbt וביופידבק לילדים ומתבגרים, חברה באיט״ה מאמינה שהבסיס לקשר טיפולי מתחיל דרך הלב,הקשבה,גמישות ושיתוף פעולה עם ההורים.
קרא עוד »
‫רבקה בן אברהם‬‎
אני מאמינה שהטיפול אכן מרפא , מאמינה במפגש הטיפולי ואוהבת את מטופלי, נסיון של 25 שנות טיפול באנשים נותנים לי שמחה כח ורצון אמיתי לעזור במטען הסבל של האחר. עו"ס קלינית, מטפלת cbt, ומטפלת ב emdr
קרא עוד »
אליאורה עמית
שלום רב, בעיניי אבני היסוד של הקשר הטיפול מושתתות על ערכים של אמפתיה, רגישות, שקיפות ומרחב בטוח ומאפשר. אני עובדת בגישה הוליסטית ואינטגרטיבית תוך תשומת לב רבה לצרכי המטופל ולכוחות שלו
קרא עוד »
יוסף קנטי
אני מאמין ביכולתו של האדם לקדם את השינוי הפנימי בחייו. אני כאן כדי לעזור לו, בעזרת אינטגרציה בין קשת רחבה של כלים טיפוליים באופן המותאם לכל אדם באשר הוא.
קרא עוד »
גילי זיסקינד
טיפול עבורי הוא הזדמנות למפגש ייחודי קרוב ואותנטי בין שניים, במטרה לספק קשר שמתוכו יהיה אפשר לחשוב, לבחון, להרגיש ולבסוף גם לבצע שינוי מהותי, ברמה הרגשית, הפרקטית והתפקודית, בעולם הפנימי והחיצוני
קרא עוד »
ליטל אסיף
טיפול עבורי הוא מסע משותף למציאת הדרך המדוייקת של הלקוחות לחיות בהגשמה, בריאות ואיזון, ולהגיע למטרות שלהם באמצעות כלים פרקטיים מוכחים מחקרית.
קרא עוד »
ליאת שי-צ'צ'ק
"האדם הוא בסך הכל תוצר של מחשבותיו..מה שהוא חושב הוא נהיה"(גנדי) אני מאמינה בהובלת האדם להיות המטפל של עצמו קשר טיפולי, הבנת נפש האדם וכלים טיפולים cbt מסייעים לשיפור הסבל האנושי.
קרא עוד »
קלרה לוי
אני מאמינה בשילוב עקרונות. מתבוננת במטופל על כל המכלל שבו על מנת לגעת באופן מעמיק בקושי או בעניין שלשמו הגיע המטופל. אימון, אבחון ראייה מטבית של החוזקות מפלסים את הדרך
קרא עוד »
מיטל ריבובסקי נהון
מטפלת בגישה התייחסותית לפיה הקשר הרגשי בין המטפל למטופל הוא גורם מרפא,חי וחשוב ביותר.מאמינה בשילוב גישות שונות ומותאמות לצרכי המטופל .
קרא עוד »
יעלה דגן
אני מתרכזת בקשר טיפולי ממוקד, קרוב ושוויוני, מכיל, אמפטי, סבלני, המקנה כלים לצמיחה וגדילה תוך קבלה וחוסר שיפוטיות. הטיפול מותאם אישית לצרכי המטופל תוך כדי שיתוף פעולה מלא וקביעת יעדים טיפוליים.
קרא עוד »
יעל אפנג'ר
כל עוד הנר דולק, ניתן לתקן. טיפול CBT הינו טיפול הממוקד בדפוסי חשיבה והתנהגות להקלה על חרדות ופחדים. מאמינה שעם הכוונה נכונה והכלים שהמטופל מקבל, יהפוך למטפל של עצמו ויתגבר על הקושי איתו מתמודד.
קרא עוד »
קרין קפלן
אני רואה ומאמינה בטיפול הנפשי תהליך, בו האדם מגלה עוד על עצמו, מתמודד פנימה עם נושאים מרכזיים ומהותיים, ומנסה לפעול לשינוי. ראשית תפיסתי היא כבוד האדם-לכבד כל אדם באשר הוא אדם.
קרא עוד »
מיכל ברון אדלר
טיפול רגשי, קוגניטיבי התנהגותי הוא מסע פנימי. דרך היכרות עם החוויה הרגשית, עבודה על המחשבות וההתנהגויות שלנו, ניתן לגלות את הכוחות הפנימיים ולהקל על מצוקות. כדי שנוכל להאיר בעולם ולחיות במלוא תפארתנו.
קרא עוד »
זאב גולדשטיין
תהיה הטוב שאתה רוצה לראות בעולם, מאמין בכוחות הטובים שקיימים בכל אדם, מאמין שהגילוי שלהם יביא מרפא לכל אתגר וקושי.
קרא עוד »
דר יגאל גליקסמן
לטפל הצודה איטגרטיבית מחוייטת בצורה אישית לכל מטופל בהתאם לסימפטומים .
קרא עוד »
ענת גריזמן
טיפול באנשים ממקום של תחושת שליחות ואהבת האדם. אני מורה לחינוך מיוחד בתיכון , בעלת תואר שני בלקויות למידה, ו מאבחנת דידקטית. וה CBT הוא כלי עזר נוסף עבורי לקדם את תלמידיי
קרא עוד »
סיגל מצליח
מאמינה ביצירת מרחב בטוח ומאפשר, בו כל אחד יכול לדבר על קשייו. טיפול אינטגרטיבי לפי צרכי המטופל תוך מתן כבוד ושיח בגובה העיניים. מתן כלים פרקטיים ורגשיים באופן ממוקד ותוך התמקדות בכוחות ובחוזקות
קרא עוד »
ורד נבט
אם אתם נופלים כל פעם לאותם ״בורות״, אם משהו מפריע לכם בחיי היום יום והייתם רוצים לשנותו, אם אתם נאבקים בחרדות, בדיכאון, עם ocd, אל תשארו לבד עם הקושי, בואו נצא למסע המשותף.
קרא עוד »
מירב רידס אהרוני
יש לנו את הכוח לעשות שינויים ולחיות חיים מלאים בתקווה.
קרא עוד »
טל איל
רווחה נפשית לכולנו אושר הבנה, שאף אחד אינו מקולקל ואין מה לתקן בנו. חיים מתוך קבלה ואהבה לעצמנו ולסביבה.
קרא עוד »
מיכל גפן
שמי מיכל גפן עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית ממוקדת.האמונה שלי היא שבמקומות בהם האדם נמצא בקושי ,משבר ומצוקה זוהי ההזדמנות שלו לצמחיה אמיתית לשינוי והתפתחות ,תוך זיהוי המשאבים והכוחות הטמונים בו ❤️
קרא עוד »
טליה וייסברג
מטפלת תודעתית באוריינטציה יהודית. מטפלת בכאבים פסיכוסומטיים בגוף כמו גם במכאובי הנפש. מאמינה שאנו עוברים שיעורים משמעותיים בחיים, שמבקשים להישמע דרך ביטויי הגוף והנפש. מסע מרתק לנשים בלבד!
קרא עוד »
‫אביבה שקד‬‎
כמטפלת זוגית, משפחתית ובטיפולים הפרטניים - CBT, אני רואה חשיבות רבה בליווי המטופל עפ"י הצורך שלו, בקצב ובהתאמה למה שזקוק. אני שם עבורו ואיתו ברגישות, אמפטיה, חמלה, מקצועיות ורצון לסייע ולתמוך.
קרא עוד »
איריס יקולציק
שמי איריס יקולציק עו"ס תואר שני התמחות בטראומה מטעם אוניברסיטת חיפה. מטפלת בתוכנית נתיבים להורות בה מתקיימים טיפולים פרטניים לילדים והדרכות הורים. משלבת מספר גישות בטיפול.
קרא עוד »
מימי כהן
מחשבה יוצרת מציאות, היו שלמים עם הקלפים שקיבלתם במשחק החיים, אין מושלמות יש שלם שהוא סינרגיה של סך כל הכוחות הנפלאים שבתוכנו, מזמינה להתבוננות ולהתחברות לשלם שבי.
קרא עוד »
אילת דליצקי
מאמינה בעזרה ברווחה הנפשית של האדם ובהעצמה והכרה בחוזקותיו. מאמינה בבניית קשר מטפל מטופל ויצירת מרחב בטוח לשיח והעצמה של המטופל תוך הבנת קשייו.
קרא עוד »
מור לוי
שלום לכולם! אני מור לוי, מטפלת במשחק ובCBT. בטיפולים אני משתלבת באופן יצירתי בין גישות משני התחומים בכדי ליצור טיפול שמתחבר לילד ואופיו המיוחד, ולהפוך אותו שותף למטרות הטיפול.
קרא עוד »
רחל הלר אידר
ללוות, לסייע ככל יכולתי וככל שניתן, למי שמבקש להסתייע.
קרא עוד »
ד״ר זיו רבפוגל
אני עוסקת בטיפול רגשי כבר יותר מ 20 שנים, בתחילה כיועצת חינוכית ולאחר מכן כמטפלת קוגניטיבית התנהגותית. אני מאמינה שכל אדם יכול לשפר את איכות חייו ולהתמודד עם חרדות ולשפר מיומנויות חברתיות, ואשמח לסייע
קרא עוד »
רעיה בלנקי-וורונוב
שלום, שמי רעיה. יש לי קליניקה בנתניה. אני עובדת עם ילדים ומתבגרים. אני מטפלת cbt וביופידבק, מטפלת במוזיקה, מטפלת דיאדית, מדריכת הורים, סטודנטים ומטפלים ומנחת קבוצות.
קרא עוד »
אורה שורץ
שיטת העבודה שלי משלבת עולמות תוכן שונים ומגשרת בין טיפול אישי זוגי ומשפחתי דינמי לבין טיפול סיביטי ואימון פרקטיים במסגרתם אני מסייעת לאנשים להגדיר מטרות ויעדים אני מאמינה בעבודה בגובה העיניים.
קרא עוד »
ירדנה להב
אני מאמינה בקשר טיפולי אשר מבוסס על ידע מקצועי וניסיון, חמלה ואמפטיה המאפשרים התמודדות וצמיחה. אני פסיכותרפיסטית CBT העובדת עם כלים מעולם ה- MBSR, ACT וREBT.
קרא עוד »